habitat

Habitat Hollow Wall Enclosures

این سری از محصولات با قابلیت نصب درون دیوارهای پیش ساخته مدولار مانند دیوارهای پلاستر و یا چوبی میباشد. همچنین میتوان از این تابلوها درون دیوارهای آجری نیز استفاده نمود.

پنجره های افقی این مجموعه با قابلیت جابجایی لولا و باز شدن 180 درجه و نیز در دو نوع شفاف و مات میباشد.

ecology

Ecology Distribution Enclosures

این تابلوها از مواد پلی استر بدون هالوژن با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است درب شیشه ای با خاصیت ضد اشعه ماوراء بنفش با قابلیت جابجایی لولا و نصب پلمپ از تجهیزات داخلی محافظت میکند و با داشتن درجه حفاظتی IP55-65 (بسته به نوع) در برابر نفوذ گرد و غبار و ورود آب به داخل تابلو مقاوم میباشد.

domos

Domos Derivation & Switch Boxes

این تابلوها از مواد پلی استر بدون هالوژن با کیفیت بسیار بالا بمنظور کاربرد در تاسیسات الکتریکی و شبکه های مخابراتی ساخته شده است و بدنه اصلی آن برای سهولت شکستن محل ورود و خروج کابل بریده شده است.

diamant

Diamant Main Switch & Distribution Enclosures

این تابلوهای پلاستیکی توکار مخصوص سیستم های توزیع اصلی شامل کلید اصلی و کلیدهای مینیاتوری میباشد. درب این تابلوها با طراحی چشم نواز در دو نوع سفید و خاکستری عرضه میگردد.

light

Light Tight Junction Boxex

این تابلوها از مواد پلی استر بدون هالوژن با کیفیت بسیار بالا بمنظور کاربرد در تاسیسات الکتریکی و شبکه های مخابراتی ساخته شده است و ورودی کابل در مدل های مختلف بصورت گلندهای مخروطی، از پیش بریده شده و یک تکه میباشد.

mundial

Mundial Industrial Plugs & Sockets

سوکتهای صنعتی مطابق با استانداردهای EN 60309-1 و EN 60309-2 و با استفاده از مواد پلاستیکی بدون هالوژن با استحکام بسیار بالا تا جریان 125 آمپر تولید میشوند. طراحی ارگونومیک بدنه سوکت و درب سوکت با قابلیت باز شدن 180 درجه کاربری آن را بسیار آسان نموده است. تمامی اتصالات و پیچ ها در مقابل خوردگی و زنگ زدگی مقاوم هستند.
           

            

Combi

Combi Surface Distribution Enclosures

تابلوهای توزیع (مینیاتوری) این مجموعه از نوع روکار و ساخته شده از مواد پلاستیکی بدون هالوژن با طول عمر بسیار بالا میباشد و در سایزهای استاندارد با دو نوع درب شفاف (ضد اشعه ماوراء بنفش) و مات که بصورت عمودی باز و بسته میشود ارائه میگردد.

argenta

Argenta Wall Mounting Metal Cabinets

این سری از محصولات فلزی عمدتاً در سیستم های اندازه گیری، توزیع و کنترل کاربرد دارد و در سایزهای استاندارد در دو نوع درب شفاف و درب فلزی برای نصب بر روی دیوار ارائه میگردد.
درجه حفاظتی این تابلوها IP66 بوده و همچنین طبق استاندارد BUREAU VERITAS Rules for the Classification of Steel Ships, EN 62208:2003, EN 60529 مناسب کاربردهای دریایی و مناطق با رطوبت بسیار بالا میباشد.

argentaplus

Argenta Plus Floor Standing Cabinets

سلول های ایستاده این مجموعه شامل تابلوهای فلزی برای تمامی مصارف تغذیه، توزیع، کنترل و تبدیل انرژی الکتریکی؛ مناسب کارخانجات صنعتی و سیستمهای اتوماسیون میباشد.
این سری از محصولات با قابلیت انعطاف پذیری وسیع در نصب انواع تجهیزات به کاربران اجازه می دهد تا متناسب نیاز خود از طیف کامل لوازم جانبی این مجموعه بهره برداری نمایند.

argenta

Baltic Consoles

کنسول های فرمان و مانیتورینگ این مجموعه با انعطاف پذیری در نصب و دسترسی آسان اپراتور به تجهیزات بسیار کارآمد بوده و در دو نوع کنسول کنترل و کنسول کنترل و مانیتورینگ ارائه میشود.

star

Star Enclosures for Sockets & Automatic Switches

این تابلوها همانند سری Pryma از مواد پلی استر بدون هالوژن با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است و قابلیت نصب سوکت بر روی درب آن فراهم است. درب شیشه ای با خاصیت ضد اشعه ماوراء بنفش از تجهیزات داخلی محافظت میکند و با داشتن درجه حفاظتی IP55 در برابر نفوذ گرد و غبار و ورود آب به داخل تابلو مقاوم میباشد.

pryma

Pryma Enclosures for Sockets & Automatic Switches

این تابلوها از مواد پلی استر بدون هالوژن با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است و قابلیت نصب سوکت بر روی درب آن فراهم است. درب شیشه ای با خاصیت ضد اشعه ماوراء بنفش از تجهیزات داخلی محافظت میکند و با داشتن درجه حفاظتی IP67 کاملاً ضد نفوذ آب حتی بصورت غوطه وری موقت میباشد. (در صورت استفاده از سوکتهای IP67)

Oro

Oro Flush-Fit Distribution Enclosures

تابلوهای توزیع (مینیاتوری) این مجموعه از نوع توکار و ساخته شده از مواد پلاستیکی بدون هالوژن با طول عمر بسیار بالا میباشد و در سایزهای استاندارد با دو نوع درب شفاف (ضد اشعه ماوراء بنفش) و مات که بصورت عمودی باز و بسته میشود ارائه میگردد.

tecno

Tecno Metal Terminal Boxes

این سری از محصولات شامل جعبه ترمینال های فلزی مناسب استفاده در تجهیزات کنترل و توزیع در سیستمهای صنعتی میباشد.
درجه حفاظتی این تابلوها IP65 بوده و از ورق فولاد نورد سرد با کیفیت بسیار بالا در سایزهای استاندارد تولید و با رنگ اپوکسی-پلی استر سخت RAL7035 پوشش داده شده است.

atlantic

Atlantic Metal Distribution Switchboards

این سری از محصولات شامل تابلوهای توزیع فلزی میباشد که از نظر زیبایی، طراحی فنی و نصب و بهره برداری آسان دارای قابلیت های فراوانی بوده و بسته به نوع کاربرد در انواع روکار و توکار و ضد آب با درب شفاف و مات ارائه میشود.

atlanticplus

Atlantic Plus Distribution Cabinets

این تابلوها بمنظور استفاده در تأسیسات بزرگ که بعلت مشخصات ساختاری نیازمند ظرفیت بالا برای نصب تجهیزات حفاظتی و توزیع میباشند طراحی شده است.
این تابلوها با طراحی زیبا و عمق کم، مناسب استفاده در اماکن عمومی مانند بیمارستانها، مراکز خرید، هتل ها و .... که نیازمند نصب تعداد زیادی تجهیزات کنترلیست میباشد.

fenix

Fenix Fire Protection Panels

این سری از محصولات بمنظور محافظت از تجهیزات حیاتی در برابر حریق و جلوگیری از گسترش آتش با استفاده از ورق فولاد نورد سرد که دارای لایه داخلی از جنس ترکیبات Silica Sand و فایبرگلاس که تحمل گرما تا دمای 1300 درجه سانتی گراد دارند ساخته شده و استانداردهای مربوطه در آن رعایت شده است.
لبه داخلی این تابلوها با مواد intumescent پوشش داده شده که در اثر حرارت تا 10 برابر منبسط و از ورود گازهای داغ به داخل محفظه جلوگیری میکند.
درجه حفاظتی این تابلوها IP43 بوده و قفل آن قابل پلمپ میباشد.

polyester

Polyeser Enclosures

این تابلوها از مواد پلی استر بدون هالوژن تقویت شده با فایبرگلاس با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است و داشتن بدنه یک تکه با فراهم آوردن فضای داخلی مناسب این محصول را به گزینه ای بسیار مطلوب جهت مصارف الکتریکی، پنوماتیکی، هیدرولیکی و مخابراتی تبدیل کرده است.

Argenta ATEX

Argenta ATEX Hazardous Area Enclosures

این سری از محصولات بمنظور استفاده در محيط های خطرناک و قابل انفجار و در سایزهای استاندارد در دو نوع فلزی و 304L Stainless طراحی و ساخته شده است.
درجه حفاظتی این تابلوها IP66 بوده و همچنین طبق استاندارد IEC 61241 و IEC 60079 و تأییدیه LOM 12ATEX3060U مناسب کاربردهای ضد انفجار بر اساس کلاس محافظت های خاص میباشد.

Previous
بعدی